Think big.

Win the world.

Žiadosť o www stránku

Meno a priezvisko: Telefón: E-mail: Typ projektu: Správa:
* Žiadosť je nezáväzná

Webdesign - SEO

Optimalizácia webu

Webdesign - SEO (optimalizácia webu) - Pixa.sk

Našim cieľom pri tvorbe web stránky nie je iba pekný dizajn navrhnutý profesionálnymi dizajnérmi, alebo dokonalá funkčnosť, ktorá napomáha pri zlepšení chodu firmy, ale taktiež prilákanie nových zákazníkov do Vašej firmy prostredníctvom svetových vyhľadávačov.
Na sprístupnenie Vašej web stránky širokej verejnosti sa využíva súbor techník zvyšujúci pravdepodobnosť získania cieleného zákazníka nazývaný SEO
( Search Engine Optimization ).

Pri tvorbe každej internetovej stránky kladieme dôraz na dodržanie striktných pravidiel určujúcich Vašu pozíciu vo vyhľadávačoch. Proces optimalizácie stránky je nutné vykonévať od samotného začiatku výroby ako je napríklad výber názvu domény, počnúc zvolením kľúčových slov vystihujúci Vašu oblasť podnikania, až po niekoľko mesačné pravidelné monitorovanie hodnotenia Vašej web stránky vyhľadávačmi. Pre monitorovanie hodnotenia Vašej stránky používame množstvo profesionálnych nástrojov vyvinutých samotnými zakladateľmi éry vyhľadávania na internete.

Teda podstata samotnej optimalizácie web stránok je získavanie novej klientely, čo má za následok expandovanie Vašej spoločnosti na trhu, zvýšenie konkurencieschopnosti a v neposlednom rade aj vyššie zisky.

Po množstve zrealizovaných projektov máme bohaté skúsenosti v oblasti SEO optimalizácie, teda dokážeme umiestniť Vašu novú prezentáciu na popredné miesta v najväčších internetových vyhľadávačoch.

O našich kvalitách v oblasti SEO optimalizácie sa môžete presvedčiť aj v našej sekcii referencie.